Picture
Dobraa,,, jako taki pierwszy niby temat wybrałam jedną z najpopularniejszych teraz piosenkarek/aktorek. 
Wpierw krótka historia jej życia:
 • Pewnego pięknego dnia urodziła sie dziewczynka zwana Destiny Hope. Rodzice twierdzili ze przez to imie będzie  szczesliwa i zdobędzie sukces. Jednak później  nie wiadomo z jakich przyczyn zmienili na Miley. 
 • Gdy miała kilkanascie lat razem ze swoim tatko postanowiła pójsc na przesłuchanie do serialu Hannah Montanna (szczerze mówiac kochałam ten serial). No więc udało jej sie przejść, chodz była za mała.
 • A wiec grała w tym serialu i wieku 15 lat miała już chlopaka o 5 lat starszego (no nie no ja też już powinnam mieć chłopaka).
 • Miała super długie włosy. 
 • Skończyli nagrywać serial. 
 • Scieła włosy (pewnie dostała za nie miliony)
 • Zagrała w kilku super filmach : Lol, Ostatnia Piosenka!
 • Liam sie z nia zaręczył 
 • Jeszcze bardziej scięła włosy 
 • Dopiero gdy skonczyła 21 lat (w USA zostaje sie wtedy  pełnoletnim) zaczęła nagrywać swoje nowe teledyski.
 Dobra to teraz troche o jej teledyskach ponieważ wzbudziły one ostatnio najwieksze zainteresowanie wsród ludzi.  Piosenka "We can't stop" no wiadomo o czym jest.  Z tego co Miley mówi są to jej ulubione wspomnienia z imprez. Pokazując swój język co 10 sekund, wszyscy bardzo sie zdiwili jej zachowaniem, jednak tylko w ten sposób mogła sie wybić.

Nasteny filmik "Wrecking Ball" podobno posiada "przesłanie". A wiec uwaga:
-Młotek- oznacza wielki ból, w którym sie znajduje (ból psychiczny i fizyczny), liżąc ten ból pokazuje jak bardzo nie może sobie z nim poradzić. Haha 
-Sćiany - mają przedstawiać związek który zbudowała razem ze swoim chłopakiem/ narzeczonym przez ten długi czas.
-Kula - niewiem co oznacza, najprawdopodobniej Liama, który zburzył te sciany miłosci.
-Naga Majli - oznacza jak bardzo Liam ją zranił i ,,,, coś o tym czytałam, ale nic z tego nie miało sensu. 
Moim zdaniem ten filmik nie ma żadnego przesłania jedyne co pokazuje to jak bardzo Miley sie stacza i próbuje na siebie zwrócić uwagę. Troche to smutne, że rozbiera sie dla publiczności ponieważ twoja, moja oraz jej nagość powinna byc czymś prywatnym. Wracając do tematu przesłania Mil3y mogła wymyśleć sobie ta historie o przesłaniu po nakreceniu filmiku. Przeciez to bardzo proste. Dam przykład zwyklej fontanny:  Fontanna przedstawia człowieka któremu udaje się wybić  do góry, zdobywając jego wszystkie największe  marzenia, czuje się lepszy od innych, jednak później jego świat się obraca do góry nogami i staje sie taki sam jak inni. Taaaaaaaaaakie Gunwo. Widzicie z wszystkiego można zrobić przesłanie.

Picture
Było jeszcze jedno ciekawe wydarzenie z życia Miley które wiekszość ludzi dość zainteresowało. A więc był to występ na vma (Video Music Awards). Możliwe ze większość z was go ogladała. A więc przez cały swój występ M. chodziła ze swoimi rękami w gaciach i w szerokim rozkroku. Ciekawe. Po tym jak M. ocierala sie swoimi posladkami o Robina Thicka  większość małych dzieci opowiadała o tym jak Miley zaszła w ciaże na scenie. (hehs)Picture
Bardzo łatwo można powiedzieć jaka będzie przyszłość Miley. Oto moja wersja:
 • Nagra jeszcze pare filmików/piosenek typu jaranie, sex itpitpitp.
 • Ludzie juz o niej zapomna ponieważ wszystko co robi stanie sie dla nich zbyt nudne.
 • Zacznie ćpać (byle że już zaczęła).
 • Zaćpie sie na śmierć .
 • THE END!

A więc warto ją naśladować? Moim zdaniem nie warto!? 
Przepraszam wszytkich którzy Miley bardzo lubią, szczególnie tych którzy ją kochaja. 

Tak szczerze mówiąc też Miley kiedyś lubiłam, kochałam ogladać Hannah Montanna, znałam wszystkie jej stare piosenki, miałam jej albumy,, no ale czas zmienia ludzi i ,,,,,, Miley Cyrus. 
No wiec nie hejtować, a kto sie zgadza ze mną komentować, pisać wszystko co wam przyjdzie do głowy o niej bo jestem bardzobardzo ciekawa co wy myslicie !!!!

U!


 


Comments
Leave a Reply